Pierwszy mecz seniorów !

Wygrana na inaugurację rundy! Do pierwszego meczu podchodziliśmy bez dwóch podstawowych zawodników: Dominika Szlaga i Krzysztofa Ogorzałka ale za to wzmocnienie trzema braćmi Bugarami i wracającym po zawieszeniu Mariuszem Szlagiem. Mecz był szybki, piłka znajdowała się raz pod jednym raz pod drugim polem karnym. Pierwszą bramkę w 15 minucie zdobył po dobrej wrzutce "Tolda" Krystian Strojny. Ten sam zawodnik w 35 minucie zdobył swoją drugą bramkę po tym jak uderzył po długim rogu , bramkarz „wypluł” ,a nasz zawodnik tylko dokończył formalności. W 43 minucie piłkę do bramki po pięknym technicznym strzale posłał Krzysztof Kogut. Druga połowa zaczęła się dla nas fatalnie, ponieważ już na początku sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla ekipy z Brunar. W 60 minucie po wrzutce Marcina Zwolenika z okolic połowy boiska piłka przelobowała bramkarza a Artur Szlag skierował piłkę do bramki. Chwilę później kolejnego karnego dostaje Biała i po raz kolejny go wykorzystuje. Był to ostatni gol w tym spotkaniu chociaż mieliśmy szansę na podwyższenie swojego dorobku bramkowego. Świetnie spisywała się nasza formacja defensywna kierowana przez Grzegorza Bugarę. Udany debiut w naszej drużynie zaliczył grający na lewej obronie Adam Mikulski.

Skład: Kociołek Karol- Bugara Grzegorz (Szczygieł Radosław), Bugara Paweł, Bugara Łukasz, Mikulski Adam, Ogorzałek Kamil (Kiełbasa Dawid), Kogut Krzysztof, Szlag Artur (Nowak Michał), Zwolenik Marcin, Szlag Mariusz oraz Krystian Strojny(Baran Kamil)

Bramki: Krystian Strojny(15’35’), Krzysztof Kogut(43’), Artur Szlag(60’)

Powiązana galeria: