Wygrywamy z Bobową !

Mecz od początku układał się po naszej myśli głównie za sprawą Tolda ,który rozegrał dziś chyba najlepszy mecz w sezonie. Dwie szybkie bramki w 10 i 13 minucie „dobiły” rywala na sam początek. Dobrze zorganizowana obrona nie dawała dużo miejsca i to głównie my rozgrywaliśmy piłkę. Niestety w 30 minucie popełniliśmy błąd i zupełnie niepotrzebnie straciliśmy bramkę po której zrobiło się lekko nerwowo. Ale po raz kolejny Toldo zaprezentował swoje umiejętności i w 38 minucie wyszedł sam na sam i pięknym płaskim strzałem przy słupku skompletował klasycznego hattricka. Na przerwę schodziliśmy prowadząc z drużyną z Bobowej 3:1.

Na drugą połowę wychodziliśmy pewni siebie nie dopuszczając rywala do swojej bramki. W 66 minucie bramkarza po raz kolejny pokonał Toldo inkasując tym samym „czteropaka”. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie wyniku ,ale nieskuteczność dała o sobie znać. Wygrywamy 4:1 z Bobową tym samym rewanżując się za wysoką porażkę na jesieni 6:1. Najbliższy mecz seniorów już 12 czerwca na boisku w Gorlicach.