Przegrywamy 2:1

Do meczu przystępowaliśmy osłabieni naszym kapitanem ,który w niedzielnym meczu seniorów złamał nos i wypadł z gry do końca sezonu. Mecz zaczął się dla nas bardzo dobrze. Od początku narzuciliśmy swój styl gry ,ale animuszu starczyło nam tylko na początkowe minuty meczu. W 15 minucie rozklepaliśmy rywala ,a świetnym uderzeniem popisał się Dawid Ząber który wpakował piłkę do siatki. Wszystko układało się po naszej myśli ,niestety zamiast po dobrym początku przycisnąć rywala i nie dać mu oddechu ,cofnęliśmy się i to zemściło się w 23 minucie. Straciliśmy bramkę i znów był remis. W nasze szeregi wdarły się zamieszanie, znowu nie popisaliśmy się w grze obronnej i już 2 minuty później przegrywaliśmy 2:1. Na nasze szczęście wynik do przerwy się nie zmienił ,choć rywal mógł podwyższyć wynik ,ale to ,że nie straciliśmy kolejnym bramek zawdzięczamy dobrze zorganizowanej obronie i waleczności w środku pola. Druga połowa to był popis tylko jednej drużyny. Wicher przycisnął rywala i gdyby przerażająca nieskuteczność ,która znowu dała o sobie znać mogliśmy wygrać ten mecz przewagą kilku bramek. Niestety przegrywamy na boisku w Kamionce 2:1 i tracimy szanse na awans.

Skład: Stępień, Kiełbasa, Piksa, Kazana, Kociołek, Szlag, Mirek, Chronowski, Kita(Klocek), Bugara(Damasiewicz), Ząber