Wygrana na trudnym terenie !

Mecz rozpoczynaliśmy wzmocnieni dwoma podstawowymi zawodnikami gdyż do składu powrócili: Dominik Szlag i Krzysztof Ogorzałek ,lecz osłabieni kontuzjowanym Kamilem Ogorzałkiem. Początek meczu był wyrównany ,żadna z drużyn nie przeważała. Grało się ciężko, boisko były w złym stanie: wysoka trawa, błoto i bardzo małe rozmiary ewidentnie nie pasowało naszym zawodnikom. Stwarzaliśmy dużo sytuacji co dało efekt już w 15 minucie kiedy świetnym uderzeniem popisał się ”Toldo” bramkarz wypluł a „Siwy” tylko dokończył formalności. W 25 minucie nasz zawodnik wyszedł sam na sam a bramkarz poza polem karnym interweniował ręką co musiało się skończyć czerwoną kartką. Choć graliśmy w przewadze mecz wcale nie układał się po naszej myśli. W 35 minucie miała miejsce absurdalna sytuacja gdyż po wolnym pośrednim świetnym uderzeniem i bramką popisał się nasz kapitan Marcin Zwolenik ,ale jak stwierdził sędzia : „nasz zawodnik dotknął piłki ale ta nie ruszyła się z miejsca” Na przerwę schodziliśmy z niewielkim prowadzeniem. Tuż po wznowieniu gry bo już w 50 minucie we własnym polu karnym nasz zawodnik pechowo zagrał ręka i sędzia wskazał na „wapno”. Jedenastkę pewnie wykonał jeden z zawodników Nafty i było już 1:1. Gra stała się nerwowa ,ale w 60 minucie po wrzutce Krzysztofa Koguta piękną bramkę głową zdobył Mariusz Szlag. Przy prowadzeniu 2:1 mieliśmy dużo sytuacji których nie wykorzystywaliśmy ,ale na szczęście dowieźliśmy zwycięstwo z trudnym rywalem dla naszej drużyny.Warto odnotować ,że dobry występ w bramce zaliczył Karol Kociołek.

Bramki: Dominik Szlag-15’, Mariusz Szlag-60’(as. Krzysztof Kogut)

Skład: Kociołek Karol- Bugara Łukasz, Szczygieł Radosław, Krzysztof Ogorzałek, Adam Mikulski, Zwolenik Marcin, Szlag Artur(Mirek Patryk), Szlag Dominik, Kogut Krzysztof, Baran Kamil(Bugara Paweł), Szlag Mariusz(Kiełbasa Dawid) oraz Kazana Mateusz, Mirek Dawid