Wygrywamy ze Śnietnicą !

Na początku meczu wypracowaliśmy sobie miejsce na boisku co dało efekt w 15 minucie. Na skrzydle uruchomiony został Kamil Sierotowicz który popędził prawą flanką i dograł świetną piłkę w pole karne. Pierwszy dopadł do niej Toldo ,przepchał obrońcę i nie dał szans bramkarzowi. Prowadziliśmy 1:0 i mieliśmy jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie wyniku ,ale rywal także nie próżnował.

Po przerwie cofnęliśmy się i daliśmy rywalowi z Śnietnicy za dużo miejsca. W 65 minucie w okolicach 20 metra od naszej bramki sfaulował Mikulski. Rywal uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, nasz bramkarz nie najlepiej się ustawił i znowu był remis. Pięć minut później mieliśmy rzut rożny. Kogut wrzucił w pole karne ,a piłka spadła pod nogi niepilnowanego Mikulskiego który z 5 metrów nie mógł się lepiej zrehabilitować i strzelił bramkę na 2:1. W 80 minucie sam na sam wyszedł nasz kapitan Marcin Zwolenik i po profesorsku ustalił wynik meczu na 3:1 dla naszego Wichra. Świetnymi interwencjami które nie raz uratowały naszą drużynę przed stratą bramki popisał się nasz środkowy obrońca Dominik Szlag. Warto również dodać ,że po tym zwycięstwie nasza drużyna awansowała na 5 miejsce wyprzedzając w tabeli Zagórzany ,które w tej kolejce zostały zmiażdżone przez Łużną aż 8:0.

Skład: Karol Kociołek, Paweł Bugara(Radosław Szczygieł 55'), Dominik Szlag(Dawid Kiełbasa75'), Adam Mikulski, Krzysztof Ogorzałek, Artur Szlag(Kamil Ogorzałek 60'), Marcin Zwolenik, Kamil Sierotowicz, Krzysztof Kogut, Krystian Strojny(Kamil Baran75') oraz Mariusz Szlag